Vitorlázás: Lemásoljuk ezt az évet – Berecz Zsombor - NSO

Berecz Zsombor vitorlázó Európa-bajnok lett Gdyniában | CsodalatosBalaton.hu

Index - Sport - Berecz Zsombor: Ez egy méltó utolsó tánc volt, semmin sem  változtatnék
Index - Sport - Berecz Zsombor: Ez egy méltó utolsó tánc volt, semmin sem változtatnék

Berecz Zsombor: A vitorlázó, aki a családjának és jó embereknek köszönheti  a történelmi olimpiai ezüstöt | Olimpia 2021
Berecz Zsombor: A vitorlázó, aki a családjának és jó embereknek köszönheti a történelmi olimpiai ezüstöt | Olimpia 2021

Berecz Zsombor annyira kihajtotta magát verseny közben, hogy néhány  másodpercre elsötétült előtte minden, azt sem tudta, hol van
Berecz Zsombor annyira kihajtotta magát verseny közben, hogy néhány másodpercre elsötétült előtte minden, azt sem tudta, hol van

Berecz Zsombor: Ez az ezüst nekem fehér arany | Olimpia 2021

Berecz Zsombor ezüstérmes! Negyven év után újra magyar érem vitorlázásban -  Eurosport
Berecz Zsombor ezüstérmes! Negyven év után újra magyar érem vitorlázásban - Eurosport

Berecz Zsombor futamgyőzelem és megbolondult versenybírók Palma de  Mallorcán | HAJOZAS.HU
Berecz Zsombor futamgyőzelem és megbolondult versenybírók Palma de Mallorcán | HAJOZAS.HU

Telex: Berecz Zsombor: Ez volt az utolsó esélyem valóra váltani az álmaimat

Berecz Zsombor alig látja a gyerekeit - Fél életét távol tölti a vb-győztes  vitorlázó | BorsOnline
Berecz Zsombor alig látja a gyerekeit - Fél életét távol tölti a vb-győztes vitorlázó | BorsOnline

Berecz Zsombor a horgászattól indult, majd a vitorlázásra tette fel az  életét - FEOL
Berecz Zsombor a horgászattól indult, majd a vitorlázásra tette fel az életét - FEOL

Berecz Zsombor úgy nyert Eb-t, hogy tartalékhajóval is legyőzte az olimpiai  bajnokot | 24.hu
Berecz Zsombor úgy nyert Eb-t, hogy tartalékhajóval is legyőzte az olimpiai bajnokot | 24.hu

Index - Sport - Berecz Zsombor a magyar vitorlássport Cseh Lacija

Berecz Zsombor hazatért - VASAS FC

Videón Berecz Zsombor ezüstöt érő győztes futama - Vitorlázás videó -  Eurosport
Videón Berecz Zsombor ezüstöt érő győztes futama - Vitorlázás videó - Eurosport

Berecz Zsombor: vitorlával a dobogó tetejére

Berecz Zsombor - a vitorlázás kiválósága - YouTube

Európa-bajnok a balatoni vitorlázó Berecz Zsombor (hunsail.hu) –  hirbalaton.hu
Európa-bajnok a balatoni vitorlázó Berecz Zsombor (hunsail.hu) – hirbalaton.hu

BERECZ ZSOMBOR VB 5.

Berecz Zsombor - Sziasztok! Megnyertem az idei fő versenyemet, az  előolimpiát a medal race előtt!!! Köszönöm a drukkolást mindenkinek!  Procelero Sport Egyesület mindiGO Sport Audi Magyarország O'Neill Hungary  Bravo Boats Magyar Vitorlás
Berecz Zsombor - Sziasztok! Megnyertem az idei fő versenyemet, az előolimpiát a medal race előtt!!! Köszönöm a drukkolást mindenkinek! Procelero Sport Egyesület mindiGO Sport Audi Magyarország O'Neill Hungary Bravo Boats Magyar Vitorlás

Berecz Zsombor: A balatoni kikötőkben több egó szorult az emberekbe a  kelleténél | 24.hu
Berecz Zsombor: A balatoni kikötőkben több egó szorult az emberekbe a kelleténél | 24.hu