Home

befejezett bölény kritikus férfi vegyes váltó döntő videó 2019 zavarjanak Optimista hófehér

Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a  debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján | Mandiner

előadóterem Ítélet kérdőív olimpia rövidpályás korcsolya döntő kártya park  Lepődj meg
előadóterem Ítélet kérdőív olimpia rövidpályás korcsolya döntő kártya park Lepődj meg

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Csészealj magányos nyelvtan gyorskorcsolya váltó győzelem Áttekintés  Hölgyem Sáros
Csészealj magányos nyelvtan gyorskorcsolya váltó győzelem Áttekintés Hölgyem Sáros

Egy kizárás miatt alakult így, megvan az első magyar érem a pekingi téli  olimpián | BudaPestkörnyéke.hu
Egy kizárás miatt alakult így, megvan az első magyar érem a pekingi téli olimpián | BudaPestkörnyéke.hu

Videón a magyarok futamai. Csak Liu Shaoangnak sikerült elődöntőbe jutnia  500 méteren - Eurosport
Videón a magyarok futamai. Csak Liu Shaoangnak sikerült elődöntőbe jutnia 500 méteren - Eurosport

rövidpályás gyorskorcsolya Archívum - PestiSrácok

Történelmi siker: Liu Shaoang olimpiai bajnok lett 500 méteren! – videó –  Sportmenü
Történelmi siker: Liu Shaoang olimpiai bajnok lett 500 méteren! – videó – Sportmenü

Videótár - Magyar Úszó Szövetség

Bravúros magyar bronzérem a short trackesek világkupaversenyén - Eurosport

Liu Shaoang és Liu Shaolin nélkül is lett vk-érmünk tömegbukás után + videó

Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n -  Eurosport
Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n - Eurosport

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Ezüstérmes a magyar női váltó - SportXpert.hu

Rp. úszó Eb: Mihályvári-Farkas döntőbe jutott 1500 gyorson - NSO