Home

le Hazafias Hiány gyorskorcsolya váltó calgary 2018 Szóvivő képesség Idősebb

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk | Hír.ma

Téli olimpia: érkezett egy kérdés férfiváltónkhoz a záró nap előtt

Nagyszerű magyar sikerek születtek a rövid pályás gyorskorcsolya-világkupa  harmadik állomásán Debrecenben a nyitó napon | Mandiner
Nagyszerű magyar sikerek születtek a rövid pályás gyorskorcsolya-világkupa harmadik állomásán Debrecenben a nyitó napon | Mandiner

Képekben a debreceni short track-világkupa első napja | M4 Sport

Új időszámítás

Vegyes váltóban is helytállak a szegedi gyorskorcsolyázók | Szeged Ma

Történelmi csoda a jégen: Magyarország olimpiai bajnok!

Promenad24
Promenad24

Lelátó - Világcsúccsal győzött a magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó Calgaryban

A magyarok utolsó éremesélyes számai következnek az olimpián - Sportmenü -  Eurosport
A magyarok utolsó éremesélyes számai következnek az olimpián - Sportmenü - Eurosport

Világcsúccsal nyert a magyar gyorskorcsolya-váltó Calgaryban - YouTube

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Nem lesznek ott a Liu testvérek a téli olimpia megnyitóján | 24.hu

Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Két éremmel zárt a magyar csapat a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

Egyetlen futamban nem volt csak magyar továbbjutó a rövidpályás  gyorskorcsolya-Eb-n
Egyetlen futamban nem volt csak magyar továbbjutó a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n