Téli olimpia: megérkezett Pekingbe a magyar műkorcsolya páros - NSO

Csodás magyar sikerek párosban a műkorcsolya Eb-n, az oroszok ismét  taroltak a kontinensen | Mandiner
Csodás magyar sikerek párosban a műkorcsolya Eb-n, az oroszok ismét taroltak a kontinensen | Mandiner

Mijake Szena – Wikipédia

22 évvel az első versenye után érmet nyert a műkorcsolyázó, aki 17 évesen  egyszer már visszavonult - Eurosport
22 évvel az első versenye után érmet nyert a műkorcsolyázó, aki 17 évesen egyszer már visszavonult - Eurosport

Műkorcsolya Grand Prix Pekingben | hirado.hu

A kevesebbet eső műkorcsolyázónk indulhat az olimpián | 24.hu

Remekül kezdett a magyar páros a műkorcsolya-világbajnokságon - Sportal.hu

FEOL - Harminc versenyzőt tudhat magáénak a fehérvári műkorcsolya-egyesület

Hatvanhat év után lehetnek újra olimpikonjaink ebben a számban

Sikeres Európa-bajnokságot zártak műkorcsolyázóink és jégtáncosaink |  Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Sikeres Európa-bajnokságot zártak műkorcsolyázóink és jégtáncosaink | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Kosztomarovot újra műteni kellett - Sportal.hu

Nagyszerűen kezdték a szezont a jászberényi műkoris lányok - Cori-Kör  Alapítvány
Nagyszerűen kezdték a szezont a jászberényi műkoris lányok - Cori-Kör Alapítvány

Műkorcsolya | sportmonitor.info

Más országba vágyik számos orosz műkorcsolyázó, de a sikeredző szerint csak  a gyengék mennek el - Eurosport
Más országba vágyik számos orosz műkorcsolyázó, de a sikeredző szerint csak a gyengék mennek el - Eurosport

korcsolya
korcsolya

Jégmadár Műkorcsolya Egyesület Székesfehérvár - Home | Facebook

Hetedik lett a magyar páros a műkorcsolya-vb-n - Sportal.hu

Csodás magyar sikerek párosban a műkorcsolya Eb-n, az oroszok minden érmet  bezsebeltek - Eurosport
Csodás magyar sikerek párosban a műkorcsolya Eb-n, az oroszok minden érmet bezsebeltek - Eurosport