Bérelt reagál rovar olimpiai bajnok shorth track váltó Vakáció Tisztázd lb

Short track: a férfi váltó elődöntős, a női kiesett

Kezdődik a short track világbajnokság - Fradi.hu

Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? -  Eurosport
Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? - Eurosport

Major Dominik európai ifjúsági olimpiai bajnok! - Fradi.hu

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

rövidpályás gyorskorcsolya

Index - Sport - Olimpiai bronzérmes a magyar short trackes vegyes váltó!

OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség  - MOKSZ MOKSZ
OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI GYORSKORCSOLYAVÁLTÓ!!! | Az online  férfimagazin
OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI GYORSKORCSOLYAVÁLTÓ!!! | Az online férfimagazin

Erre költik a jutalmukat olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázóink -  Blikk
Erre költik a jutalmukat olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázóink - Blikk

Bukott, mégis olimpiai bronzérmes a magyar vegyesváltó! - Eurosport

Téli olimpia: Bencén ment el – Liu Shaolin Sándor - NSO

Aranyérmes a férfi váltó az olimpián

Simán vette az elődöntőt női váltónk az Eb-n, a férfiaknak a kisdöntő marad  - Eurosport
Simán vette az elődöntőt női váltónk az Eb-n, a férfiaknak a kisdöntő marad - Eurosport

Lemaradt az A döntőről a magyar short track váltó

A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" -  sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport
A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" - sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport

Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang  majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu
Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu

Sport: Harmadik az olimpiai bajnok magyar férfi váltó a rövidpályás  gyorskorcsolya vk-n | hvg.hu
Sport: Harmadik az olimpiai bajnok magyar férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya vk-n | hvg.hu

Mindkét magyar short track váltó B döntőbe jutott a vk záróállomásán | M4  Sport
Mindkét magyar short track váltó B döntőbe jutott a vk záróállomásán | M4 Sport

Lemaradt az A döntőről a címvédő férfi short track váltó | JochaPress.hu

Olimpiai bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport