Home

Átfedés Miniszterelnök regény pentathlon vilag kupa díj Nagy univerzum leírás

Magyar győzelmek és érmek a junior öttusa-vb-n - Sportal.hu

Kezdődik az öttusa Eb, Gulyás Michelle az idén minden versenyén dobogóra  állhatott, most is bizonyítana - Eurosport
Kezdődik az öttusa Eb, Gulyás Michelle az idén minden versenyén dobogóra állhatott, most is bizonyítana - Eurosport

VILÁGKUPA-DÖNTŐ

Két-két éremmel utazott haza Gulyás Michelle és Szép Balázs | JochaPress.hu

VILÁGKUPA GYŐZTES A GULYÁS-SZÉP DUÓ - Öttusa - Hírek - Újpesti Torna Egylet  hivatalos oldala
VILÁGKUPA GYŐZTES A GULYÁS-SZÉP DUÓ - Öttusa - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség - 🔥 Bulgáriában holnap  kezdetét veszi a világkupa-sorozat legújabb állomása! Négy magyar lányért  szoríthatunk a kvalifikációs napon név szerint Erdős Rita, Guzi Blanka,  Réti Kamilla és Simon Sarolta.
Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség - 🔥 Bulgáriában holnap kezdetét veszi a világkupa-sorozat legújabb állomása! Négy magyar lányért szoríthatunk a kvalifikációs napon név szerint Erdős Rita, Guzi Blanka, Réti Kamilla és Simon Sarolta.

Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség | Budapest

ABB's Support for the Modern Pentathlon World Cup

Gáll András, a Peridot öttusaverseny győztese a világ legjobb futója akar  lenni - Sportal.hu
Gáll András, a Peridot öttusaverseny győztese a világ legjobb futója akar lenni - Sportal.hu

Gulyás Michelle a női győztes a budapesti öttusa világkupán

Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség - Regős Gergely 30.  helyen zárt a világkupa sorozat 4.fordulóján Prágában http://www.pentathlon.hu/2019/05/27/ottusa-vk-regos-gergely-harmincadik-pragaban/  | Facebook
Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség - Regős Gergely 30. helyen zárt a világkupa sorozat 4.fordulóján Prágában http://www.pentathlon.hu/2019/05/27/ottusa-vk-regos-gergely-harmincadik-pragaban/ | Facebook

Székesfehérvár Városportál - Hatalmas küzdelem után magyar bronz az öttusa  Világkupa-döntő női versenynapján
Székesfehérvár Városportál - Hatalmas küzdelem után magyar bronz az öttusa Világkupa-döntő női versenynapján

Az aranyérem kevés a felmentéshez, zárthelyi vár a magyar sztárra |  BorsOnline
Az aranyérem kevés a felmentéshez, zárthelyi vár a magyar sztárra | BorsOnline

UIPM 2021 - World Cup Budapest by Kft. Infohullám - Issuu

Székesfehérvár Városportál - Német győzelemmel zárult az öttusa Világkupa-döntő  utolsó napja
Székesfehérvár Városportál - Német győzelemmel zárult az öttusa Világkupa-döntő utolsó napja

Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség - Helyzetjelentés a  budapesti Világkupa mix váltójáról❗️ Két szám után az állás: 1. GUA 556  pont 2. HUN I (Szép Balázs, Simon Sarolta) 543 12. HUN II (Gyurka
Hungarian Modern Pentathlon/Magyar Öttusaszövetség - Helyzetjelentés a budapesti Világkupa mix váltójáról❗️ Két szám után az állás: 1. GUA 556 pont 2. HUN I (Szép Balázs, Simon Sarolta) 543 12. HUN II (Gyurka